• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/pages/A-Artibir-Gayrimenkul-De%C4%9Ferleme-A%C5%9E/463020923770884?sk=info&tab=page_info
 • https://twitter.com/aartibir
       
       
 
ARAZİ, ARSA DEĞERLEME
MAKİNE DEĞERLEME
İNŞAAT DEĞERLEME
MESKEN DEĞERLEME
FABRİKA DEĞERLEME
Etkinlik Takvim

Sektörden Haberler

 • ANKARA'DA DAİRE YATIRIMI NEREDE YAPILMALI? - 06/11/2017


 • ANKARA’DA DAİRE YATIRIMI NEREDE YAPILMALI?

  Ankaralıların son zamanlarda şehirden uzaklaşması, yatırımları şehrin dışına doğru  hareketlendirmeye başladı. Özellikle son 10 yıl içerisinde kentleşme hızla artarak şehre uzak yerlerde hızla arttı. Çayyolu, İncek, Eryaman  gibi şehrin merkezine uzak alanlarda hem lüks hemde uygun fiyatlarda siteler artış gösterdi fakat bir süre sonra ortaya bütçeye uygun daire fiyatlarının bölge değerinin yükselişe geçmesiyle beraber artacağı görülüyor.

   Aynı anda birden fazla semt  gelişip, yenileri yükselişe geçiyorken akıllara ‘yatırımlık daireyi Ankara’da nereden alırım?’ sorusu geliyor. 

  AVM  VE İŞ MERKEZLERİNİN  TRAFİĞİ, ANKARANIN MODERN YÜZÜ

   SÖĞÜTÖZÜN’DE BULUŞUYOR.

  Bir çok lüks konutun ve işyeri plazasının inşaatının devam etmiş olduğu Söğütözü ilçesi, şehir merkezine yakın ve metro ulaşımıylada avantajlı bir ilçe olarak ön planda. daire yatırımı için ideal bir tercih.

  ANKARA’NIN EN GÖZDE KONUT YATIRIM BÖLGESİ, İNCEK!

  Rezidans tarzı yapılanmalar ve büyük ölçekli konut projeleri inşaatları ile Gölbaşı'nda yer alan Mogan Gölü, Eymir Gölü ve İncek Bulvarının da merkeze yakınlığı, park sorununun olmaması ve Hacettepe ile ODTÜ ormanları manzarasına sahip olması bölgeye ciddi avantajlar katmakta.

  ETİMESGUT YATIRIM İÇİN İDEAL .

  Etimesgut’ta, daireler yıllarca uygun fiyatlarda satılırken, imara açılmamış bölgelerin imara açılması ve lüks yapılaşmanın başlatılmasıyla daireler değerlenmeye başladı .Bu bölgeler hala hızlı bir yükselişe sahip durumda ve yatırım amaçlı satın alınacak daireler yakın vadede fayda sağlayabilir nitelikte

  ÇAYYOLU GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR.

  Çayyolu bölgesinde yer alan,  özellikle Yaşamkent mahallesinde  şehrin merkezinin yoğunluğundan uzak, özenli yerleşim planı ile büyük ilgi görürken Çayyolu’nun diğer mahallelerinde de dönüşüm hızlı bir şekilde devam etmekte. Bölge tamamen imara açılıp lüks konutlar dikildiğinde mevcut dairelerin fiyatları da ciddi oranda artacağa benziyor. Ayrıca yeni yapılan  Bilkent Şehir hastanesi’ ve diğer hastanelere yakınlığı da  Çayyolu’nu daha cazip hale getiriyor.

  Duyuru Arşivi

 • 2017 Yılı Aylara Göre Konut Satış İstatistikleri
 • ANKARA'DA DAİRE YATIRIMI NEREDE YAPILMALI? • Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar5.62765.6502
  Euro6.32966.3550
  Hava Durumu
  Anlık
  Yarın
  29° 33° 20°
  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam53
  Toplam Ziyaret151620