• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/A-Artibir-Gayrimenkul-De%C4%9Ferleme-A%C5%9E/463020923770884?sk=info&tab=page_info
  • https://twitter.com/aartibir
       
       
 
ARAZİ, ARSA DEĞERLEME
MAKİNE DEĞERLEME
İNŞAAT DEĞERLEME
MESKEN DEĞERLEME
FABRİKA DEĞERLEME
Etkinlik Takvim

Misyonumuz & Vizyonumuz


   
Firmamızın Yönetim kurulu ve Genel Müdürü Burhanettin TANDOĞAN’IN öncülüğünde kurulan firmamız yine kurucu genel müdürümüzün gayretleriyle kısa zamanda belirlediği hedeflere ulaştığı kanaatindeyiz. Ancak uzun vadedeki amacımız ,sektörde faaliyet gösteren SPK veya BDDK yetkili diğer firmalarla birlik ve işbirliği içinde hizmet alanımızı üst düzey kurum ve kuruluşların yanında bireysel bazda da tabana yaymayı hedeflemekteyiz. Özellikle gayrimenkulün gerçekçi alım satım değeri, fizibilite çalışmaları,kurumların kayıtlarındaki portföy değeri ,kapsamlı inşaat seviye tespitleri ,marka değeri, şerefiye değeri ,belediye ve diğer kamu idarelerini ihale veya takas yoluyla alım satıma konu olan gayrimenkullerin satış değeri ve fizibilite çalışmaları ,tapu dairelerinde gerçekleşen alım satımların gerçek değer tespitlerin yapılması konularında kamuoyunu her türlü basın ,yayın ,konferans vs.gibi araçlarla aydınlatarak mesleğimizi hakettiği çalışma alanıgenişliğine ulaştırma amacı içindeyiz.

Gayrimenkul sahibi bireylerin sadece herhangi bir işlem anında değil,normal zamanlarda dahil belirli dönemler halinde taşınmazının güncel değerini bilmelerini sağlamaya yönelik değerleme yaptırılmasını yaygınlaştırmaya kararlıyız. Diğer taraftan Konya'da bulunan Anadolu Bölgesi genel koordinatörlüğü bünyesinde bulunan eğitim müdürlüğümüz faaliyetlerine yoğun olarak devem etmekte olup firmamız kadrosunda çalışan eksperlerimize yönelik uygulamalı gayrimenkul değerleme eğitimleri tüm moderen eğitim araçları kullanılarak sürdürülebilmektedir.

Selçuk Üniversitesi bünyesinde kurulmuş olan SELÇUKSEM (Selçuk Üniversitesi sürekli eğitim uygulama ve araştırma merkezi) ile firmamız arasında yapılan anlaşma gereğince ( gayrimenkul değerleme uzmanlık eğitimi )firmamız eğitim müdürlüğünün eğitmenleriyle birlikte Selçuk Üniversitesi'nde görev yapan en az 10 kişilik akademisyen kadrosundan oluşmaktadır.(bu eğitime katılmak isteyenler www.selcuksem.edu.tr) adresinden ulaşabilirler).

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.255616.3208
Euro17.353817.4234
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam51
Toplam Ziyaret245043